Ecocold | Kurumsal

Kurumsal

Ecocold | HAKKIMIZDA Görseli / Image
Ecocold | HAKKIMIZDA Video Görseli / Image
Tanıtım Videosu!

HAKKIMIZDA

İtalyan Mondial Framec grubunun Türkiye operasyonu olarak 2012’de temelleri atılan Ecocold, 2016 yılında üretimini Manisa’ya taşınmış ve 2017 yılında tamimiyle yerli sermaye olan ND şirketler grubu bünyesine geçmiştir. İtalyan tasarımı/teknolojisi ile ND Grubun tecrübesinin birleşimi neticesinde ticari soğutucu pazarında önemli bir yer edinen Ecocold kalite kriterini öncelik belirlemiş olup ürünlerinin birer pazarlama aracı olduğunun ve görselliğin öneminin farkındadır. Ecocold ticari soğutma sektöründe Avrupa normlarına uygun üretim yapmakta olup ISO9001, ISO 14001 ve ISO18001 kalite yönetim sistemi sertifikasyonlarına sahiptir. Ecocold ürünleri, kalitesi ve sunduğu görselliğiyle ürünlerinizin sunumunda fark yaratmanın yanı sıra yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimi avantajı sunmaktadır. Yatay tip donuk muhafaza dolaplarını ya da dikey tip teşhir soğutucularını 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Ecocold hem perakende hem hızlı tüketim sektöründe müşterisine değer katan biz çözüm ortağı olarak rakiplerinden farklılaşmaktadır. Hedefimiz, müşterilerimizi mükemmel kalitede, şık, verimli, ekonomik ve çevre dostu ürünler ile buluşturmaktır. ECOCOLD, sizin için taze bir gelecek…

Vizyonumuz

Sektörde global pazarın kaliteden ödün vermeden ve sürekli gelişerek en büyük satış ağına sahip markası olmak. Müşteri memnuniyetinde bir numaralı şirket olmak, inovatif ürünleriyle sektöre yön veren bir firma olmak. Değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerimizin çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Sürekli iyileştirme ve yenilikçi yaklaşımı ile müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kaliteli, verimli, modern tasarımlara sahip ve aynı zamanda doğru hizmet modeli ile enerji dostu ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmak. Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim prosesimizi ve ürünlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize katma değer oluşturmak.

Değerlerimiz

Ekolojik Süreç, Ekolojik Ürün, Sürdürülebilirlik

Yenilikçi Çözümler, Dijitalizasyon, Bağlanabilirlik

Müşteri Memnuiyeti, Müşteri Odaklı Yapı, Müşteri Değeri Teklifi

Yüksek Kalite, Yüksek Verimlilik, Yüksek Esneklik

Kalite Politikamız

İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak ve bağlamı olduğu tüm taraflar için fayda yaratmak.

Kalite sistemleri çerçevesinde gereklerin yerine getirilecek şekilde süreçlerin işlerliğini sağlamak, belgelendirmek ve sürekli iyileştirmek.

Toplam Kalite Bilincini ekip çalışması içerisinde tabana yayarak şirketin ve bölümlerin hedeflerine ulaşmasını sağlamak.

Sürekli iyileştirme yaklaşımı felsefesinin benimsenerek kalitede sürekliliği sağlamak.

Çalışanların yeteneklerini keşfetmelerini ve bu yetenekleri etkin şekilde kullanabilmeleri için eğitimler düzenleyip performans arttırıcı stratejiler geliştirmek.

İç ve dış müşteri memnuniyetini beklentilerin üzerine çıkaracak gerekli strateji ve faaliyetleri gerçekleştirip sürdürebilirliğini sağlamak..

Ecocold | Kurumsal Logolar - Ecocold Renkli Logo