Ecocold | Blog Detail Page background

Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Teknolojisi

Ecocold | Blog - Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Teknolojisi

Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Teknolojisi

Günümüz dünyasında; soğutma, saklama ve dondurma teknikleri yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Bu cevheri elimizden geldiği kadar ileri nesillere ve toplumlara iletmek öncelik görevlerimizdendir.

Tabii ki bunun teknolojisi ve ARGE çalışmaları, bu fonksiyonların yaşamasını sağlayan en önemli etmenlerden biridir. Biz Ecocold ailesi olarak; Son sanayi devrimi olarak kabul edilen, Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 teknolojisini gerektirdiği unsurlarla kullanmak en önemli bilimsel adımlarımızdandır.

Endüstri 4.0, yeni teknolojilere, endüstriyel üretime ve üretim dünyasına yeni bir bakış içerir; bizde bu bilimsel trendde zihnimiz ve kültürümüz ile hedeflerimize ilerlemeye devam edeceğiz.

Akıllı kontrollerimiz ve uzaktan izlenebilir teknolojimiz sayesinde perakende ağımızla her zaman için kontak kurmamızı sağlar. Bu da bize müşterilimizin problem ve sıkıntılarına anında müdahale edebilme fırsatı verebilmektedir. Bu zincir hizmet son tüketiciye kadar ulaşan bir köprü vazifesindedir. Günümüz soğutma sektöründe; Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 teknolojisi aynı zamanda market zincirlerimizin enerji tasarrufu ile taze muhafazadaki başarısı, tartışmasız diğerleri gibi en büyük katkılarından olmuştur. Bu mühendislik sayesinde, partnerlerimiz kazançlarında ve elektrik tüketimlerinde büyük tasarrufa gitme yolunda büyük adımlar atmışlardır.

Unutulmamalıdır ki; Sağlıklı gıda zincirine ulaşmak ve bunun tüketimini tasarruflu tüketmek tüm insanlığın genel misyonudur. Bunu Dünyaya ve tüm canlılara karşı görev edinmeliyiz

Biz de Ecocold ailesi olarak; bu bilimsel misyonda hizmet aşkıyla çalışmaya devam edeceğiz.

Gelecek, “Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0” algoritmasına şimdiden çok şey borçlu…