Ecocold | Blog Detail Page background

Ecocold, Yine, Yeniden Kusursuz Ürün Gamıyla Karşınızda!

Ecocold | Blog - Ecocold, Yine, Yeniden Kusursuz Ürün Gamıyla Karşınızda!

Ecocold, Yine, Yeniden Kusursuz Ürün Gamıyla Karşınızda!

O Soğuturken İşletmeniz Kazansın...! Geleceğin teknolojisini ARGE çalışmalarıyla ürünlerinde sunan ECOCOLD, yine, yeniden kusursuz ürün gamıyla karşınızda; yüksek enerji tasarruflu Orange serisi…

Gıda sektöründe, yıllarca sürecek bir memnuniyeti sağlamanın kilit noktası; doğru soğutucu ürünlerini tercih ederken, enerji tüketimini de mümkün mertebe düşürmekten geçer.

Bu noktada diğer tüm alternatifleri akıllardan silen Orange serisi ile ECOCOLD, invertör kompresör teknolojisini kullanarak ürünlerindeki enerji tüketimini en asgari düzeyde sunarak sektöre avantajlı çözümler getiriyor.

ECOCOLD, yenilikçi yaklaşımlarını yıllar boyu titizlikle sürdürdüğü ARGE çalışmaları kapsamında şirketlere sunuyor. Bu inovasyon sürecinin sonucunda ortaya çıkan ticari tip soğutucularının kalitesi, uzun yıllar süren memnuniyeti de beraberinde getiriyor. İşte bu hummalı çalışmaların son ürünleri, Orange serisi.

Yenilikçi tasarım, kaliteli malzeme, enerji tüketmeyen no-frost sistemi..

Ticari soğutucu arayışında olan işletmeleri oldukça yoran bir konu, dolap dizaynının görünmeyen yüzü, yani duvar yalıtımı. ECOCOLD, ürünlerini birçok teste tabi tutarak duvar yalıtımında en iyi oranı belirliyor. Orange serisi, 80 mm duvar yalıtım inceliği sayesinde “pazarın en iyisi” unvanını hak ediyor.

Akıllı enerji sistemi ile kullanım kolaylığı

Orange serisi, R290 çevreci gaz kullanarak, buz çözme (defrost) işlemini enerji sarfiyatı yüksek rezistanslar yerine, soğutma çevrimindeki sıcak gazı kullanarak bu işlemi gerçekleştirir, bu şekilde ilave bir enerji kaynağına gerek duymaksızın donuk dolaplardaki buzlanmayı önler.   Ayrıca bu modellerde elektronik enerji tasarruflu fanları sayesinde işletmelerin kazançlarını ikiye katlar. Haznesine konulan gıdaların ve içeceklerin soğutma oranlarından ödün vermeden enerjisini tasarruflu kullanır.

Tüm bunlara ek olarak;

  • Orange serisi, sıcak gaz defrostlu olup, isteğe bağlı olarak çift rejimde çalışabilir.
  • LED aydınlatma donanımı hem gözleri yormaz hem de enerji tasarrufunu en üst düzeye taşır.
  • Alüminyum üst çerçevesi, metal iç ve dış gövdesi ile uzun ömürlüdür
  • Toz tutmaz kondanser sistemi sayesinde bakım gerektirmez
  • Yuvarlatılmış iç köşeleri ve tahliye tapası sayesinde kolay temizlenir
  • Emsallerine göre daha derin olup daha büyük depolama alanı saşar

Sunduğu kolaylıkları, kalitesi ve kusursuz servis hizmetiyle ECOCOLD, ticari tip soğutucu ürünlerinde bir işletmeye gerekli olan her şeyi eksiksiz sağlar. ORANGE serisi ihtiyacınıza uygun donanım seçenekleriyle her detayında mükemmeliyeti barındırır