Ecocold | Blog Detail Page background

Ecocold Ailesi Olarak; "Taze Bir Gelecek" Hazırlamak için Nöbetteyiz

Ecocold | Blog - Ecocold Ailesi Olarak;

Ecocold Ailesi Olarak; "Taze Bir Gelecek" Hazırlamak için Nöbetteyiz

Ecocold ailesi olarak; 2022’ye az bir zaman kala üretimden saha çalışanlarımıza, masa başı görevinden en küçük birimimize kadar ekip olarak yeni yılda da TAZE BİR GELECEK hazırlamak için nöbetteyiz.

Yenilikçi çalışmalar, salgınla mücadele, eğitimlerle, sosyal katkılarla dolu dolu bir yılı geride bırakmak üzereyiz, sizinle 2021 yılındaki çalışmalarımızın kısaca üstünden geçmek isteriz;

Tüm sene ürün gamımıza hem inovatif hem de çevreye duyarlı ürünler kazandırmak için ekip olarak çok çalıştık. Ecocold ürünleri sunduğu kalite ve estetik algısı ile Ar-Ge mühendislerimiz tarafından müşterilerinin ürünlerinin sunumunda fark yaratması göz önüne alınarak tasarlanmaktadır. Doğaya ve canlılara olan saygımız; mühendislik tecrübemizle ürettiğimiz teknolojiye paralel olarak ilerlemektedir. Bu çalışmalara paralel olarak yurtiçi ve yurtdışı pazar payımızı ve ağımızı yüksek oranda genişlettik. İklimlendirme Sanayi ve İhracatçılar Birliğinden gelen konuya özel teşekkür ve tebrik belgesi ile gururlandık ve daha iyisi için çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve iş ortakları ile daha verimli çalışabilmek adına gerçekleştirdiği 2. SSH Eğitim seminerini 7 yönetici, 3 misafir konuşmacı ve 81 ilimizdeki onlarca servis sorumlularının katılımı ile gerçekleştirdik. Sizin için Taze bir Gelecek sloganımızın amacı kapsamında gerçekleştirilen eğitimde; servislerimize çalışma performanslarının artmasına katkı sağlayacak interaktif eğitimler gerçekleştirdiler. 2021 yılında aramıza çok değerli ekip arkadaşlarımızı katarak ekibimizin gücüne güç kattık. Yıl içerisinde Gönüllü hareketi Gıda Derneğini destekledik, özellikle öğrencilerimizi bilime yönlendirmek ve merak uyandırmak adına eğitim ve öğretime destek verdik.

2022 yılında da yenilikçi, çevreye duyarlı, ihracatı arttırma misyonu ile kaliteli gıdaya ulaşmanız ve daha fazlası için hep beraber en iyiyi aramaya devam edeceğiz.

Ecocold ailesi olarak; çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, müşterilerimizin... yeni yılını kutlar, sağlıklı ve umut dolu bir yeni yıl dileriz..